Kur'an Yurdu

Recep Tayip Erdoğan ve Feto (Hak ile Batılın) Savaşı

Recep Tayip Erdoğan ve Feto (Hak ile Batılın) Savaşı

Neymiş efendim Erdoğan ile Feto’nun eskiden yedikleri içtikleri ayrı gitmiyormuş Erdoğan Feto’ya her türlü güzelliği yapmışmış şimdi ne oldu da bunlar neyi paylaşamadılar da araları kötü olmuşmuş.

Yazıklar olsun bunu diyenlere de bu kafada olanlara da.

Erdoğan Erbakan hocanın talebesidir. Feto’nun ne mal olduğunu ilk söyleyen kişilerden biri Erbakan hocadır. Erdoğan nasıl olur da Feto’nun ne mal olduğunu bilmez sizin aklınız alıyor mu.

Feto bile kaç sohbetinde dedi.

Erdoğan 20 yıldır arkamdan gizli gizli kuyumu kazmış dedi.

Feto denen alçak neden acaba Ecevit’e şefaatçi olucam dedi. Ecevit ne verdi acaba Feto’ya hiç düşündünüz mü? Ne yaptı Ecevit imam hatipleri kapattı. İmam hatiplere gidemeyen Müslümanlar nereye gidecekti.

Çoğu mecburen Feto’nun okullarına gittiler. ardından 28 şubatta yurtları kapattılar ne hikmetse Feto’nun yurtlarına dokunmadılar.

Üniversite öğrencileri ne yapacaktı. Memlekette yurt mu var. Çoğu mecburen Feto’nun yurtlarına gittiler. Türkiye’de yurtları imam hatipleri kapatanlar Feto’nun yurt dışında okul açmasına ne hikmetse yardım ettiler. Özellikle de Demirelin Ecevit’in çok yardımları oldu. Demirel sen değil misin başörtülülere gitsin Arabistan’da okusun diyen. Ne diye bu Feto alçağına yurt dışında okul açmasına yardım ediyorsun?

Kim bilir daha ne alçaklıklar ne ihanetler varda biz bilmiyoruz.

Peki Erdoğan Feto’ya ne güzellik yaptı. İmam hatipleri açarak Feto’ya eleman gitmesine engel oldu. Bir çok ile yurt yaptı.İnsanlar eskiden kalacak yer bulamadıklarından mecburen Feto’nun evlerine yurtlarına gidiyordu. Üniversitelerdeki katsayı adaletsizliğini kaldırdı.

Erdoğan’ın etrafındaki hemen hemen herkes Feto’cuydu. nasıl Erdoğan’ın Feto ile açık açık savaşmasını nasıl beklersiniz ki. Ordunun üst kademesindeki komutanların nerdeyse tamamı Feto’cuydu. Emniyet Feto’nun elindeydi. Bütün devlet kurumları Feto’nun elindeydi. Erdoğan Allah aşkına bu Feto denen alçakla nasıl savaşacaktı.

2008 yılından önce partisi kapanacaktı. sebep ne sebep yok.

google‘dan buldukları delillerle iftiralarla bu Fetocu alçaklar Erdoğan’ı engellemeye çalıştılar ama tek bir oy farkla partiyi kapatamadılar. 2011 yılına kadar Erdoğan Allah’ın adını neredeyse hiç ağzına bile alamadı be. laikliğe aykırı diye dinsiz birinin ülkemizi yönetmesini istediler.

Yazıklar olsun size be yazıklar olsun

Bu ülkeyi hep din düşmanlarımı yönetecek. Bırakın bir kezde Müslüman biri yönetsin. Bunun neresi laikliğe aykırı. Bütün dünyada Hristiyan liderler çok güzel bir şekilde ülkelerini yönetirler kimse laikliğe aykırı demezde size Erdoğan’ın Müslüman olması mı battı.

Siz Müslüman değil misiniz? Siz kimin çocuğusunuz. Erdoğan Feto’nun gizli gizli kuyusunu kazmıştır. Gizli gizli Feto’yu bitirmiştir. Hala bu yazdıklarımdan sonra Erdoğan’ın Feto’ya hizmet ettiği iftirasını atan kişi alçaktır. Yazıklar olsun iftira atanlara. Ahirette hesap gününde bakalım bunların hesabını nasıl vereceksiniz.

Kaynak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ